Awaria na sieci wodociągowej Konopnicka Gierałtowice

Kategoria:

W związku z wystąpieniem awari na sieci wodociągowej przy ul. Konopnickiej w Gierałtowicach wystąpi przerwa w dostawie wody w godzinach 9:00-14:00 dla ulicy Wodnej i Konopnickiej w Gierałtowicach.

 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Napełnienia basenów i podlewanie zieleni

Kategoria:

W związku ze  zblizającym się okresem  napełniania basenów w   przydomowych ogrodach, a  także z czasem  podlewania zieleni, pragniemy przypomnieć, iż w celu rozliczania się ze zużycia wody bezpowrotnie zużytej  koniecznieczne jest posiadanie podlicznika.
Szczegółowa procedura formalna opisana została w zakładce „Obsługa Klienta” - Założenie podlicznika ogrodowego na dodatkowym źródle poboru wody.
Ponadto prosimy aby czynność napełniania basenu była prowadzona powoli i małym strumieniem wody, nie zaburzy to jej przepływu. Niezastosowanie się do tej prośby wiąże się niestety z pogorszeniem jakości, zmęceniem i brązową barwą wody.

Informacja

Kategoria:

Informujemy, że w dniu 31.05.2024r. dział sprzedaży jest nieczynny i nie będzie możliwości otrzymania faktur. Prosimy o podawanie stanu licznika poprzez stronę internetową - Podaj stan licznika .

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Inwestycja zakończona!

Kategoria:

Informujemy, że zakończyliśmy prace związane z wymianą wodociągu w Chudowie. W ramach inwestycji: „Przebudowa i budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Topolowej w Chudowie wraz z łącznikiem między ul. Topolową a ul. Szkolną.Etap I.2- odcinek W1-W14”, wymieniliśmy ponad 340 metrów sieci i kilka przyłączy.

Firma HYDROINSTALMET Sp. z o.o. z Zabrza zakończyła prace budowlane przed ostatecznym terminem. Wartość inwestycji to 180 tys. zł netto (bez VAT).

image000000001